Paslaugos

my studio

Prestižinė vieta renginiams Silver Sky.

Ieškantys išskirtinės vietos verslo renginiams ar asmeninėms šventėms savo svečius dabar galės pakviesti į panoraminį Silver Sky, įsikūrusį aukščiausiai iškilusio Helios City pastato paskutiniuose 26-ame ir 27-ame aukštuose su 320 kv.m. ploto atviromis terasomis.

Silver Sky primena Amerikos dangoraižiuose įkurtas prestižines pobūvių vietas. Tai – vien tik uždariems renginiams skirtos patalpos, besitęsiančios per du aukštus ir pasiekiamos tik liftu, atsidarančiu specialaus pulto pagalba. Pro daugiau kaip 3 m. aukščio langus atsiveria įspūdingi Vilniaus senamiesčio ir Neries pakrantės vaizdai.

my studio

Pirmas aukštas

Pirmame 227 kv. m. aukšte įkurta banketinė salė gali būti parengta iškilmingoms vaišėms prie atskirų stalų ar furšetui. Dekoruota paveikslais ir pagal specialius užsakymus Vokietijoje sukurtais prabangiais interjero elementais, banketinė salė suteikia tiek prestižinės vietos, tiek jaukios namų aplinkos pojūtį.

my studio

Antras aukštas

Į antrąjį Silver Sky aukštą, kuriame įkurta baro salė, veda vieninteliai Lietuvoje sukurti išskirtinės konstrukcijos stikliniai laiptai. 176 kv. m. ploto baro salėje įrengtas taip pat vienintelis Lietuvoje ledo baras, atšaldantis ant jo statomus gėrimus. Specialios įrangos pagalba ledas bare užauginamas per 2-3 dienas. Baro viršų puošia karpytas ir rankomis laužytas stiklas, kurį ištiesus nusidriektų virš 580 m. ilgio stiklinis kelias. Patogiose kėdėse įsitaisę pobūvio svečiai gali ne tik pasigrožėti Vilniaus miesto panorama, bet ir pasiklausyti pagal specialų užsakymą iš Vokietijos į Lietuvą atgabento Steinway fortepijono, kuris pats atlieka įvairius muzikinius kūrinius. Laiptai iš baro salės veda į virš jo esančią didžiąją terasą, kurioje galima pajusti užburiančią 28-ojo aukšto išorės gaivą.

my studio

Naujausios technologijos

Silver Sky įrengta technika sudaro galimybes puikiam gyvos muzikos įgarsinimui bei diskžokėjaus darbui. Skirtinguose aukštuose gali būti grojama skirtinga muzika, atskirai reguliuojamas garsas. Terasoje įrengtos garso kolonėlės sudaro galimybes klausytis muzikos po atviru dangumi. Kiekviename aukšte pastatyta po du plazminius televizorių ekranus bei įrengti DVD grotuvai. Silver Sky apšviečiamas įspūdingomis RGB lempomis, kurios spinduliuoja nepastebimai besikeičiančią vaivorykštės gamos šviesą ir kuria paslaptingą vakaro nuotaiką. Visose patalpose įrengta galinga kondicionavimo sistema gali visuomet užtikrinti pobūviui tinkamą temperatūrą. Silver Sky Bar interjerą kūrė architektai Audronė ir Adomas Kondratai, Jarkos stiklo įmonė bei įvairūs specialistai iš Vokietijos.

my studio

Aptarnavimas

Silver Sky gali pasiūlyti patikimų partnerių patiekalų virtuvę bei personalą arba priimti svečių pageidavimu kviečiamas pobūvių aptarnavimo įmones. Ypatingai įrengtoje renginių vietoje užtikrintas ypatingas svečių saugumas. Čia įrengtos apsaugos kameros ir vakarus prižiūri saugos tarnyba.